- Gamdias

Цена
€41 08 / 80 35 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gamdias
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GAMDIAS-TALOS-E3-CG-BK
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1RGB button
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mm ARGBRear: 1 x 120 mm ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 2 x 120 mmFront: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmRear: 1 x 120 mmBottom: 2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 300 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Curved Tempered Glass Panel3 Built-in 120 mm ARGB FansSync with 5V ARGB MotherboardTool-Free InstallationPower Cover DesignMagnetic Dust Filter
РАЗМЕРИ: 363 x 210 x 447 mm
ТЕГЛО: 4.78 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514501193
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GAMDIAS-TALOS-E3-CG-BK
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1RGB button
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mm ARGBRear: 1 x 120 mm ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 2 x 120 mmFront: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmRear: 1 x 120 mmBottom: 2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 300 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Curved Tempered Glass Panel3 Built-in 120 mm ARGB FansSync with 5V ARGB MotherboardTool-Free InstallationPower Cover DesignMagnetic Dust Filter
РАЗМЕРИ: 363 x 210 x 447 mm
ТЕГЛО: 4.78 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514501193
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gamdias
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GAMDIAS-TALOS-E3-CG-BK
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1RGB button
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mm ARGBRear: 1 x 120 mm ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 2 x 120 mmFront: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmRear: 1 x 120 mmBottom: 2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 300 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Curved Tempered Glass Panel3 Built-in 120 mm ARGB FansSync with 5V ARGB MotherboardTool-Free InstallationPower Cover DesignMagnetic Dust Filter
РАЗМЕРИ: 363 x 210 x 447 mm
ТЕГЛО: 4.78 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514501193
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GAMDIAS-TALOS-E3-CG-BK
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1RGB button
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mm ARGBRear: 1 x 120 mm ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 2 x 120 mmFront: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmRear: 1 x 120 mmBottom: 2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 300 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Curved Tempered Glass Panel3 Built-in 120 mm ARGB FansSync with 5V ARGB MotherboardTool-Free InstallationPower Cover DesignMagnetic Dust Filter
РАЗМЕРИ: 363 x 210 x 447 mm
ТЕГЛО: 4.78 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514501193
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | RGB button |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 2.0 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm ARGB |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 120 mm ARGB |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 300 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic dust filter |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Sync with 5V ARGB Motherboard |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Tool-Free Installation |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3 Built-in 120 mm ARGB Fans |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Curved Tempered Glass Panel |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Power Cover Design |
| РАЗМЕРИ | 363 x 210 x 447 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom: 2 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 120 mm |
| ТЕГЛО | 4.78 kg |
| Тегло | 5.58кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 165 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB-C |
| Предни USB портове | USB 3.0 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 7.2 kg |
| Тегло | 5.58кг |
Gamdias TALOS E3 CG Mid-Tower кутия с 3x120mm A-RGB вентилатори
Потопете се в невероятна визия и отличен въздушен поток с кутията Gamdias TALOS E3 CG. Този корпус от среден размер разполага с уникален извит страничен панел от закалено стъкло, който показва вашите компоненти, докато три предварително инсталирани 120mm A-RGB вентилатора осигуряват ярко осветление и ефективно охлаждане.
Ключови Предимства
- Извит стъклен панел — Отличителният извит страничен панел от закалено стъкло предоставя панорамен изглед на вашата система, добавяйки премиум естетика.
- Предварително инсталирани A-RGB вентилатори — Три 120mm A-RGB вентилатора са включени в комплекта, предлагайки персонализирано осветление и отличен въздушен поток веднага след разопаковане.
- Отлична съвместимост — Поддържа ATX дънни платки, дълги графични карти до 330mm и високи CPU охладители до 165mm, позволявайки използването на високопроизводителен хардуер.
- Гъвкави опции за охлаждане — Поддържа радиатори до 360mm отпред, 240mm отгоре и 120mm отзад, което позволява течно охлаждане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло (извито) |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU | 330 mm |
| Максимална височина на CPU охладител | 165 mm |
| Включени вентилатори | 3x 120mm A-RGB |
| Предни USB портове | 2x USB 3.0, 1x USB-C |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове | 2 |
| 3.5" слотове за дискове | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да (A-RGB) |
| Тегло | 7.2 kg |
Какво има в кутията
- Gamdias TALOS E3 CG кутия
- 3x 120mm A-RGB вентилатора (предварително инсталирани)
- Аксесоари (винтове, дистанционери и др.)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
















